Sidas – bogata oferta wkładek do butów

Ludzkie stopy są odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy ciała, za jego stabilizację oraz poruszanie się i amortyzację. Ta część ciała może mocno ucierpieć podczas uprawiania wielu aktywności fizycznych. Niezwykle ważne jest zatem, aby każdy narciarz zaopatrzył się nie tylko w odpowiednie buty, lecz także wkładki.

Rola wkładek w butach narciarskich

Każdy doświadczony narciarz doskonale wie jak ważną rolę pełnią wkładki do butów. Odpowiadają one za równomierne podparcie stopy w bucie.

Wkładki przyczyniają się także do tego, że ciężar ciała jest
prawidłowo rozłożony. Przekłada się to na znacznie szybsze przenoszenie impulsów skrętnych oraz mniejsze zmęczenie mięśni podczas poszczególnych zjazdów ze stoków.

A jeśli stopy nie są wyposażone w odpowiednie podparcie, to wówczas mocno się napinają i dochodzi do bólu. Wyposażając buty w wysokiej jakości wkładki stabilizacja stóp jest prawidłowa i wówczas nie dochodzi do bolesnych otarć.

Wkładki do butów narciarskich sidas – bogata oferta

Sidas to francuska marka z wieloletnią tradycją. Producent ten od wielu długich lat słynie z produkcji wysokiej jakości wkładek dedykowanych zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących sportowców.

Wszystkie oferowane produkty są odpowiednio wyprofilowane oraz doskonale dopasowują się do kształtu stopy. Poszczególne modele przeznaczone są dla stóp o łuku płaskim, wysoko wysklepiony oraz średnio wysklepionym.

Oferowane wkładki https://www.krakowsport.pl/firm-pol-1547900879-Sidas.html są wykonane z wysokiej jakości tworzywa i potrafią w pełni zaspokoić indywidualne potrzeby każdego narciarza, który ceni sobie komfort i wygodę.