Nike Sb Force 58

Nowe Nike Sb force 58 to już powoli klasyka na Polskim rynku sneakersów. Uniwersalne walory kolorystyczne pozwalają na dopasowanie pary do każdego gustu. Cenione przez użytkowników nie tylko za swój design ale także za wytrzymałość i użycie w budowie zamszu. 

Ciekawy wybór nie tylko dla skaterów

Buty były reklamowane jako wytrzymała i przy okazji bardzo ładna estetycznie opcja dla entuzjastów jazdy na deskorolce. Co ciekawe, wśród użytkowników butów stanowią oni teraz już mniejszość, ponieważ buty pokochali dosłownie wszyscy. Nie tylko są bardzo wygodne ale ich wygląd przyciąga wzrok każdego. Buty można kupić na ten moment w kilku wariantach kolorystycznych. Od minimalistycznie wyglądających białych aż po warianty niebiesko czarne czy zielono szare. Dodatkowym atutem butów poza wyglądem jest też wytrzymała podeszła, dzięki której, jeśli o buty będzie się dbać posłużą nawet kilka sezonów. 

Wykonanie butów

Nike Force SB 58 wykonane są z materiałów bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe. W ich budowie użyto między innymi technologii profilowania podeszwy, tak by dopasowywała się jak najbardziej do kształtu stopy użytkownika. Cała konstrukcja butów jest wulkanizowana a wykonanie z płótna i zamszu zapewnia oryginalny wygląd tej pary. Co ciekawe, w budowie buta Nike użyło profilowanej wkładki, która jeszcze bardziej poprawia komfort użytkowania. Uwagę zwraca bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Nową parę butów można nabyć już w cenie około 350 złotych, czyli kwocie zupełnie niewygórowanej. 

https://supersklep.pl/i315976-buty-nike-sb-force-58-black-white-black