Fischer narty – linie sprzętu, które Cię zaskoczą

Narty Fisher produkowane są w kilku liniach. Są przeznaczone dla zawodowych sportowców, wprawionych i początkujących amatorów, nadają się do zjazdów, gigantówki i slalomówki, posiadają modele dedykowane wyłącznie kobietom czy juniorom. Przyjrzyjmy się najciekawszym liniom prezentowanym przez fischer narty.

Prawdziwym hitem jest Fischer Progressor. W modelach z tej kolekcji narty fisher zastosowano technologię Dual Radius System, podwójne taliowanie deski, umożliwiające jazdę z różnym promieniem skrętu, uzależnionym od obciążenia krawędzi. Modele z linii Progressor przeznaczone są dla osób oceniających swoje umiejętności jako zaawansowane i średnio zaawansowane. Idealne do całodziennej jazdy po utwardzonych, dobrze przygotowanych stokach.

Inna ciekawa linia to Fischer Curv. Te fischer narty posiadają w większości modeli drewniany rdzeń, dodatkowo utwardzający i usztywniający deskę, dla jeszcze większej przyjemności jazdy po dobrze utwardzonych stokach. Mimo iż linia Curv jest dedykowana dla amatorów, potrafiących dobrze jeździć, w konstrukcji nart znajdziemy wiele rozwiązań zaczerpniętych ze sprzętu dla zawodowców.

To, co wyróżnia narty fisher z kolekcji Curv, to technologia Character Size – Fischer – każda długość nart jest odrębnie taliowana, co zachwyca precyzją wykonania. Dodatkowo Curv posiada rozwiązanie zwane Triple Radius, dzięki czemu pojeździmy krótszym lub dłuższym skrętem.

Fisher narty to sprzęt najwyższej klasy, deski dla odważnych, którzy nie boją się eksperymentowania na stoku, tak jak Fischer, który coraz śmielej wprowadza nowinki technologiczne w swoich deskach.