Jakie są rodzaje staników sportowych?

Producenci cały czas starają się przyciągnąć do siebie nowych klientów, dlatego też co roku pojawiają się nowe modele staników sportowych. Dla wielu kobiet wybranie odpowiedniego biustonosza sportowego jest nie lada wyzwaniem, dlatego też warto jak najszybciej zapoznać się z niniejszym artykułem. Kluczem do sukcesu jest nie tylko wybranie odpowiedniego fasonu i koloru, ale również dobranie właściwego rozmiaru i typu stanika.

Kompresyjne staniki sportowe

W dzisiejszych czasach bardzo wiele Pań wybiera kompresyjne biustonosze sportowe, które charakteryzują się wyraźnie oddzielonymi miseczkami. W modelach tych, piersi zawsze znajdują się w jednej, wspólnej części stanika. Biust jest lekko dociskany i podtrzymywany przy ciele, dzięki czemu można zyskać komfort podczas codziennych ćwiczeń. Kompresyjny stanik sportowy adidas jest najlepszym wyborem dla kobiet z mniejszym i średnim biuście. Mowa tutaj przede wszystkim o miseczkach A i B.

Biustonosze sportowe z oddzielonymi miseczkami

Na półkach sklepowych można znaleźć także staniki sportowe adidas z oddzielonymi miseczkami, które mają szerokie grono zadowolonych zwolenniczek. Dla wielu Pań, to właśnie te modele są wygodniejsze od powyżej opisanych staników kompresyjnych. Nie można zapominać również i o tym, że stanik sportowy adidas tego typu jest także bardziej anatomiczny. Każda z piersi jest podtrzymywana osobno, dlatego też biust układa się bardzo naturalnie. Modele tego typu zadowolą kobiety o dowolnym rozmiarze biustu.