Kilka porad dla mężczyzn, jak znaleźć odpowiednią marynarkę na każdą okazję

Mężczyźni są zupełnie innymi osobowościami niż kobiety. Wszystko dlatego, że mężczyźni nie uwielbiają robić wszystkiego po cichu, ale raczej chcą być słyszalni na każdym kroku. Oczywiście można się od tego uchronić i podkreślać swoje cechy charakteru, ale generalnie mężczyzn nie interesują takie gadki.

Poza tym w przypadku męskiej klasyki równie istotne jest to, jakim stronę kojarzmy się sami sobie i innym ludziom. Warto więc dobierać stroje adekwatnie do osobowości, charakteru oraz okazji. Poniżej 8 porad dla mężczyzn jak znaleźć odpowiedni skrót.

Podstawy znalezienia odpowiedniej kurtki i innej odzieży McKinley

Kurtka jest jednym z najważniejszych elementów garderoby mężczyzny. Jest to element warstwowy, który będzie często noszony, dlatego opłaca się znaleźć taką, którą kochasz i która jest dobrze wykonana. Większość kurtek jest wykonana z tkanin takich jak wełna, bawełna, len i mieszanki syntetyczne.

Jakość splotu decyduje o wadze, strukturze, oddychalności, cieple i kolorze tkaniny. Tkaniny występują w wielu rodzajach splotów, od najbardziej podstawowych i powszechnych do bardziej nietypowych.

Czego szukać w kurtce?

Marynarka powinna być dopasowana i idealnie pasować do Twojego typu ciała. Nie chcesz, aby była zbyt luźna lub zbyt ciasna. Zbyt luźna i sprawi, że będziesz wyglądać na większego, a zbyt ciasna sprawi, że będziesz wyglądać na mniejszego. Jeśli kupujesz kurtkę, która jest bez podszewki, powinieneś pójść o rozmiar wyżej. Jeśli kupujesz kurtkę, która jest podszyta, powinieneś pójść o rozmiar w dół.

Kurtka https://dobrenarty.pl/mckinley powinna być na tyle długa, aby zakrywała plecy i trochę ud. Nie powinna być zbyt ciasna wokół bioder lub ramion.

Jeśli chodzi o kolor, masz wiele opcji do wyboru. Czarny jest zawsze bezpieczną opcją, zwłaszcza w przypadku ustawień biznesowych. Granatowy to świetny kolor na prawie każdą okazję. Szary jest dobrym wyborem dla tych, którzy chcą odejść od czarnego wyglądu, ale nie chcą iść w stronę granatu. Brąz i opalenizna są fantastyczne do swobodnych zestawień.

Na jesień/zimę i wiosnę/lato nie można się pomylić z klasyczną tweedową marynarką.