Oryginalne buty narciarskie Head dla wymagających

Head to bardzo popularna firma, która słynie nie tylko z produkcji fantastycznych nart, ale również wysokiej jakości sprzętu narciarskiego. Mowa tutaj przede wszystkim o rewelacyjnych butach narciarskich Head, które zaspokoją oczekiwania profesjonalistów i amatorów.

Szeroka i różnorodna oferta

Jedną z największych zalet marki Head jest szeroka i różnorodna oferta obuwia narciarskiego, dzięki czemu praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługuje także autorska technologia, która wykorzystywana jest nie tylko w nowoczesnych butach. Mowa tutaj przede wszystkim o rewelacyjnej technologii Adaptive FIT. W dużej mierze to właśnie dzięki tej technologii można liczyć na zmianę szerokości obuwia. Zamontowana śruba pozwala bardzo precyzyjnie dopasować obuwie do preferowanego stylu jazdy. Godne polecenia są przede wszystkim rewelacyjne buty narciarskie Head z serii RAPTOR, DREAM oraz ADVANT EDGE. Dla profesjonalistów najlepszym wyborem są z kolei buty Challenger i Vectro Evo.

Juniorskie modele

Oryginalne buty narciarskie Head są doskonałym wyborem nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Juniorskie buty Head Raptor zapewniają dobre trzymanie, dzięki czemu doskonale nadają się do nauki jazdy. Modele Raptor są bardzo ciepłym, wygodnym i łatwym w założeniu obuwiem. Perfekcyjne dopasowanie możliwe jest dzięki specjalnej wkładce, która formuje się automatycznie do każdej stopy. 3 klamry z tworzywa doskonale spełniają swoje zadania, dzięki czemu znacząco podnosi się bezpieczeństwo podczas jazdy.

Buty narciarskie Head dostępne na https://www.krakowsport.pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Buty_Buty-Head-193.html