Jakie Dynastar narty dla początkujących?

Dynastar narty są doskonałym wyborem dla zagorzałych miłośników narciarstwa zjazdowego i freeskiingu. Po narty francuskiego producenta sięgają nie tylko profesjonalni zawodnicy i koneserzy, ale również osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z narciarstwem. Firma cały czas podąża za najnowszymi trendami, dlatego też na bieżąco udoskonala swoje narty korzystając z zaawansowanych technologii.

Nie tylko fantastyczne narty

Dynastar może pochwalić się nie tylko nartami zjazdowymi i skialpinistycznymi, ale również kompletnym sprzętem narciarskim, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Godne polecenia są kije narciarskie, ochraniacze i pokrowce na narty. Nie można zapominać także o torbach i plecakach, które przydają się podczas wyjazdów.

Jakie narty na start?

Dla osób początkujących zdecydowanie najlepszym wyborem są Dynastar narty INTENSE 6 XPRESS, które oparte są na popularnych wiązaniach XPRESS W 10 B83. Po narty tego typu bez żadnego większego problemu mogą sięgnąć zaawansowani narciarze, którzy jeżdżą głównie na dobrze przygotowanych stokach. Modele INTENSE 6 XPRESS korzystają z zaawansowanej technologii Tip Rocker, dzięki której można liczyć na zdecydowanie łatwiejsze sterowanie i utrzymanie krawędzi. Narty wyróżniają się bardzo lekkimi wiązaniami, dlatego też są dobrym wyborem dla kobiet i osób początkujących. Ciężar nart zmniejszony jest także dzięki technologii Active Air Core, która wykorzystywana jest coraz częściej w nartach francuskiego producenta. Pomimo lżejszej wagi narty Dynastar w dalszym ciągu zapewniają doskonałą stabilność i energię.

Narty Dynastar można nabyć na https://www.krakowsport.pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Narty_Narty-Dynastar-493.html